Najpierw książka, potem film. Zapraszam do akcji.

Akcję zobaczyłam u Alice na blogu http://booksloovers13xd.blogspot.co.uk/. Wszystkich zapraszam do  dołączenia się 🙂

CEL: 

Wyzwanie czytelnicze ‚Najpierw książka, potem film’ ma za zadanie namówić czytelników do czytania książek, na podstawie których powstał film. Dzięki temu poznamy wizje reżysera, a także porównamy nasze wyobrażenie na dany temat.

najlpierw ksiazka

ZASADY:

  1.  Wyzwanie ‚Najpierw książka, potem film’ rozpoczyna się dniem 01 czerwca 2013 roku i trwać będzie do 31 grudnia 2013 roku.
  2. Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby, które posiadają bloga lub inną strunę, gdzie mogli by napisać lub nakręcić recenzje. Przyłączyć można się w dowolnym momencie poprzez pozostawienie komentarza poniżej, wystarczy napisać ‚Zgłaszam się’
  3.  Obowiązkiem każdej chętnej osoby jest umieszczenie na swoim blogu w widocznym miejscu bannera, który powinien być podlinkowany do tej właśnie strony. Możecie także napisać notkę o tym wyzwaniu i podać do niej link, aby poszerzyć wieści o wyzwaniu.
  4. Należy w każdym miesiącu przeczytać i obejrzeć chociaż jedną książkę, na podstawie której powstał film. Oczywiście im więcej tym lepiej.
  5. Każdą przeczytaną książkę należy zrecenzować, następnie opublikować recenzje na swoim blogu, a także nadesłać mi link do danej recenzji. Należy też w kilku zdaniach napisać o ekranizacji filmowej danej książki.
  6. Na początku każdego nowego miesiąca pojawiać się będzie notka podsumowująca Wasze dotychczasowe wyniki w ramach wyzwania ‚Najpierw książka, potem film’

TUTAJ znajdziecie dokładniejsze informacje.

Reklamy

One thought on “Najpierw książka, potem film. Zapraszam do akcji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s