Żony na pokaz – Kristin Billerbeck

Kolejna propozycja książki na lato. Czyta się lekko i dość przyjemnie. Po przeczytaniu oficjalnej recenzji, nie miałam wątpliwości , że muszę ją przeczytać. Zapowiadała się rewelacyjnie!

żony na pokazKilka słów o książce:

„Czasem królewicz z bajki okazuje się zupełnie kimś innym…czasem strata okazuje się prawdziwą nagrodą…Haley bezpowrotnie utraciła pozycję księżniczki Los Angeles, kiedy jej mąż, producent filmowy, znalazł do jej roli młodszą kobietę. Powieść o zawiedzionych nadziejach, prawdziwej wierze i miłości, która trwa wiecznie.”

Po przeczytaniu tego opisu, niejedna z nas kupi tą książkę. Choć byłabym ostrożna. Jak dla mnie książka momentami nudna. Bohaterowie nierealni, nie wspominając sytuacji wymyślonych przez autorkę. Taka bajka dla większych kobietek.  Akcja toczy się wokół niezaradnej młodej dziewczyny, która bogato wychodzi za mąż i biednie się rozwodzi. Autorka książki jest promotorką chrześcijańskiej literatury kobiecej, dlatego wielokrotnie czytamy o Bogu, kościele, przebaczeniu, odpuszczeniu i o wszystkich tych dobrodusznych uczynkach. Po pierwszym rozdziale wiedziałam jak wszystko się zakończy.

Moja ocena:

4/10

Reklamy

One thought on “Żony na pokaz – Kristin Billerbeck

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s