Noce w Rodanthe – Nicholas Sparks

To, czego dowiedziałam się po przeczytaniu tej książki, jest tylko potwierdzeniem tego, co znają wszyscy , którzy mają dzieci.  Większość rodziców bez chwili zastanowienia i wahania gotowe jest na ogromne poświęcenia dla swoich pociech.  Będą oni odkładać na bok swoje pragnienia, marzenia, potrzeby i pasje, a czasem nawet szczęście osobiste , aby życie ich dzieci płynęło normalnie. Szkoda, że nie wszystkie dzieci, świadome są tego co otrzymały. noce-w-rodanthe-b-iext8613910

Kiedy życie młodej kobiety przewraca się do góry nogami, kiedy umiera jej mąż i ojciec jej dzieci i gdy nie ma siły by żyć dalej, z pomocą przychodzi wyrozumiała matka. Nie daje jej złotych rad, nie zapisuje do psychologa, ale opowiada wcześniej skrywaną historię swojej wielkiej miłości.

„Rodanthe Nadmorskie miasteczko na południowym krańcu Karoliny Północnej. Miejsce pełne tajemnic, wspomnień, a nade wszystko miłości… Trzy lata po rozwodzie z mężem, który porzuciwszy ja dla innej kobiety, na prośbę swojej przyjaciółki Adrienne Willis przyjeżdża tu na tydzień, by zając się Gospodą. Kilkudniowa znajomość z nowo przybyłym gościem, chirurgiem Paulem Flannerem, przewraca jej świat do góry nogami. Paul i Adrienne postanawiają wspólnie spędzić resztę życia, ale los chce inaczej. Wspomnienie tej miłości towarzyszy jej przez lata.”

Kolejna książka Sparksa, przy której zużyjesz niejedną chusteczkę.  Kolejna od której nie będziesz mógł się oderwać. Kolejna książka, dla której odłożysz domowe obowiązki by móc czytać.  Koniecznie przeczytaj nim obejrzysz film.

Moja ocena

8/10

Reklamy

5 thoughts on “Noce w Rodanthe – Nicholas Sparks

  1. Widzę, że z Ciebie jest naparwdę wielka fanka Sparksa:) Ja w sumie również lubię jego lekkie pióro. Jednak sporo tytułów mam do nadrobienia, m.in. ten, o którym piszesz powyżej. Wiem jednak, że w końcu przeczytam wszystko, co owy autor napisał;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s