Bo w życiu najważniejsze jest życie

Wpis pochodzi z zaprzyjaźnionego bloga Book & Cooking.

Bo warto pomagać …

Odkąd tylko pamiętam pomagałam. Pomagałam dzieciom, jak czegoś nie rozumiały. Pomagałam, gdy nie miały zadania domowego. Gdy podrosłam w miarę możliwości pomagałam dzieciom borykającym się z chorobami, włączałam się w zbiórkę pieniążków dla nich. Aby żyły. ,,Bo w życiu najważniejsze jest życie”.

nikola

Gdy dowiedziałam się, że moja krewna, 2-letnia Nikola Kowalska boryka się z rakiem nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Przecież to dziecko, jak mogło już tyle przeżyć i tyle wycierpieć. A zaczęło się zwyczajnie, na początku 2013 roku zachorowała na anginę. Kiedy zdawało się, że jej stan się poprawił nagle wystąpiło zapalenie stanu biodrowego. Następnie rodzice zauważyli na głowie Nikoli w okolicy ciemieniowej guz. Lekarze wykryli u Malutkiej guz w brzuszku. Stwierdzono guz nadnercza.

Jak pisze ojciec Nikoli :

,,Jeśli chodzi o Nikolę to jesteśmy po operacji, która się udała, bo cały guz został usunięty, niestety z nadnerczem, ale udało uratować się nerkę.Czeka ja teraz przeszczep szpiku kostnego, a następnie radioterapia, po której mamy kilkumiesięczne leczenie w domu. Dopiero po tym wszystkim czeka ją leczenie antyciałami GD2 i właśnie na to zbieramy pieniądze, jednak mamy nadzieje że nie będziemy musieli jechać i mamy nadzieję, że wszystko się okaże w dalszym leczeniu. „
Potrzeba 490 tys. złotych, niestety Rodzina nie jest w stanie zebrać aż takiej kwoty. Obecnie organizowane są różne akcje charytatywne, aby wspomóc leczenie Nikoli. My także nie pozostajemy obojętni. Chciałabym jakoś pomóc, przyczynić się do uratowania tej Małej, dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc.

POMÓŻCIE. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.  JEŻELI NIKOLI ORGANIZM SAM SIĘ ZREGENERUJE TO TE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA KOLEJNE DZIECKO Z PROBLEMAMI ONKOLOGICZNYMI !
 
Wiem, że pomożecie. Jednak, aby nieco bardziej może Was zmotywować przygotowałam książkę ,,W imię miłości” Katarzyny Michalak, która także opowiada o walce z nowotworemWśród osób, które wpłacą dowolną kwotę ( nie wstydźcie się wpłacać nawet 5 zł, gdyby każdy z tego zrezygnował kwota nigdy by się nie uzbierała) i wyślą mi zdjęcie przelewu ( oczywiście z zamazanymi swoimi danymi ) wybiorę jedną do której trafi ta książka. Bo warto pomagać …
 
Ta akcja potrwa do końca października, wtedy w miarę potrzeb wybiorę kolejny upominek dla jednej z osób wpłacających. 
przelew
Reklamy

One thought on “Bo w życiu najważniejsze jest życie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s