Konkurs, Wiedźmin- Sapkowski do wzięcia.

Po ostatnim, cieszącym się dużym zainteresowaniem konkursie, przyszedł czas na kolejny. Tym razem do zgarnięcia najnowsza książka Andrzeja Sapkowskiego – SEZON BURZ WIEDŹMIN.  Zapraszam do zabawysapkowski

Zasady :

* Konkurs trwa od dziś 14,11,2013 przez tydzień, czyli do dnia 21,11.2013

* W konkursie mogą brać udział uczestnicy w każdym wieku

* Nagroda może być dostarczona na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

* Każdy uczestnik może zgłosić się tylko raz

* Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubicie nasz Fanpage , który znajdziecie tutaj :   KLIK

* Ogłoszenie wyników nastąpi 23,11,2013

Zadanie konkursowe: Bajecznie proste. 

Poniżej znajdują się opisy pięciu bohaterów z przeróżnych książek.  Zgadnij o kim mowa i w komentarzu pod wpisem, podaj swoje odpowiedzi. Komentarze będą ukryte do dnia zakończenia konkursu.  Z pośród osób które udzielą poprawnej odpowiedzi wybierzemy zwycięzcę metoda losowania.   Zapraszam :)

1. Jego rodzice zginęli kiedy był jeszcze małym dzieckiem. Teraz mieszka z ciotką, wujem i rozpieszczonym kuzynem. Niski i chudy nosi ciągle połamane okulary. Rozumie mowę węży.

2.  Urodził się 20 czerwca 1901r. Jego matka Elizabeht Masen, jak i ojciec Edward Masen w 1918r. zmarli podczas epidemii grypy hiszpanki. Wtedy „pomocną” dłoń wyciąga do niego pewien doktor.

3.  Ponad sześćdziesięcioletni patriarcha rodziny. Urodzony w sycylijskiej wiosce, w wieku piętnastu lat uciekł z kraju do Ameryki, ścigany przez morderców ojca.

4. Geniusz a jednocześnie idiota. Od dziecka ma problemy z nauka, przez co ląduje w szkole specjalnej. W liceum przypisany zostaje do drużyny futbolowej, gdzie odnosi pierwsze sukcesy. Wtedy Odkrywa swoją „miłość” do biegania.  Wkrótce zostaje wysłany na wojnę, skąd wraca uhonorowany specjalnym orderem.

5. Czarnoskóra piękność. Modelka, a przede wszystkim kobieta, której życiorys zaciekawił cały świat.  Urodziła w Somalii, w muzułmańskiej rodzinie z plemienia Nomadów. Jej życiowym zadaniem, jak wszystkich innych dziewczynek z plemienia, było wyjść młodo za mąż, urodzić mnóstwo dzieci, paść kozy i nosić wodę ze studni oddalonej od wioski o kilkanaście kilometrów. W wieku około pięciu lat została poddana brutalnemu zabiegowi.

ZACZYNAMY, MIŁEJ ZABAWY :)

logo

Zapraszam do odwiedzania strony

Reklamy

60 thoughts on “Konkurs, Wiedźmin- Sapkowski do wzięcia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s